Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 26 lut 2020, 21:26

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
o związkach - co czytać? 
Autor Wiadomość

Post Re: o związkach - co czytać?
jeśli przeczytacie, to się podzielcie, proszę, Waszymi wrażeniami. Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń z lektury
Pela

niedziela, 20 mar 2011, 11:49

Zapowiada się, że jak skończę czytać to, co mam do przeczytania, sięgnę po nią :)

Tym bardziej, że jest w mojej bibliotece i NAWET dostępna :D

Wypowiem się na pewno jak przeczytam :)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

niedziela, 20 mar 2011, 13:44
Zamówione na allegro, pewnie dojdzie ok środy- czwartku:D Już się nie mogę doczekać:D

niedziela, 20 mar 2011, 17:34

Aż mnie język świeżbi, żeby pogadać na temat tej książki, ale się powstrzymam do czasu, jak Wy przeczytacie.
Jeśli się Wam spodoba, tzn. metoda zabrzmi przekonywująco, to jeszcze w tym stylu: Dennis Genpo Merzel :"Big Mind - wielki umysł, wielkie serce". Zaproponowałam Wam jako pierwszą tę poprzednią, bo wydaje mi się pełniejsza, jeśli chce się pracować nad sobą. Poza tym D.G. Merzel korzysta z doświadczenia Stone'ów: oni stworzyli tę metodę.
pozdrowki
Pelagia

niedziela, 20 mar 2011, 19:25

Przez "przypadek" trafiłam na ten blog: http://marcelina.blox.pl/2008/06/O-nami ... iazku.html, polecam .... ;) dla wszystkich Kobiet, które chcą, ale również dla Mężczyzn, jest tam zamieszczonych wiele instrukcji "obsługi" Kobiety :D rewleacja jak dla mnie ;). Smiałam się i płakałam, czasami jednocześnie, całkiem jak wtedy gdy czyta się książki Andrzeja .... ;)
Właściwie, to dopiero przedzieram się przez ten blog, zaczęłam chronologicznie, bo wybiórcze czytanie, może wprowadzic chaos (ale jak kto woli), bo blogowiczka, własnie hierarchicznie wpowadza czytelnika w swój swiat ... ;). Nauka poprzez zabawę i pomysły nieziemskie - oparte na własnym doswiadczeniu ... własciwie to mogłam umiescic ten wątek również w dziale dotyczącym zabaw z seksem ... ale, że nie tyczy się głównie tego tematu, chociaż nim przesiąka na wskroś, to umieściłam go tutaj, dla szerszego grona Forumowiczów ... miłego poznawania świata Marceliny ;). Acha polecam również blog filozofihttp://marcelina2.blox.pl/html/ ... 0,2008czny tej samej autorki :good: :bye:
Ps. I taki cytacik, sekundę temu przeczytany. Mąż do swojej żony ... "Wiesz, Marcelina, gdybym już musiał Cię koniecznie z kimś zdradzić, to najchętniej zdradziłbym Cię... z Tobą!"
:girlP:

środa, 23 mar 2011, 20:08
pelagia napisał(a):
Aż mnie język świeżbi, żeby pogadać na temat tej książki, ale się powstrzymam do czasu, jak Wy przeczytacie.
Jeśli się Wam spodoba, tzn. metoda zabrzmi przekonywująco, to jeszcze w tym stylu: Dennis Genpo Merzel :"Big Mind - wielki umysł, wielkie serce". Zaproponowałam Wam jako pierwszą tę poprzednią, bo wydaje mi się pełniejsza, jeśli chce się pracować nad sobą. Poza tym D.G. Merzel korzysta z doświadczenia Stone'ów: oni stworzyli tę metodę.
pozdrowki
Pelagia

Dopiero wczoraj wysłano książkę- o zgrozo pocztą polską a kuriera chciałam heh.... to sobie jeszcze poczekam:(
Pela uzbrój się w cierpliwość hihihihi:)
Pozdrowionka - Ola

piątek, 25 mar 2011, 20:08

uzbrajam się:):):)
pela

piątek, 25 mar 2011, 23:08

Heh, a mnie BUW znów zaskoczył i bynajmniej nie pozytywnie: książka jest w katalogu dostępna za to na półce jej nie ma :P

Ale polować będę ;)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

sobota, 26 mar 2011, 15:31

al0ka ta stronka jest super! Przeczytała już kilka historii i jestem pod wrażeniem postawy autorki. Wczoraj odkąd to przeczytałam cały czas o tym myślę.
Pamiętnik Marceliny jest bardzo wciągający, i jaki inspirujący :mniam:
Polecam :ok:

sobota, 26 mar 2011, 18:25
Site Admin

polecam książkę ""Miłość nie rani. Sekrety udanego związku" (Spezzano Chuck). Ma formę 366 jednostronicowych "rozdziałów" - trochę komentarza + ćwiczenie do wykonania albo temat do zastanowienia. Co ciekawe, dla mnie ta książka jest pewnego rodzaju... wyrocznią :pleasantry: . Mimo, ze nie jestem z związku z mężczyzną, biorąc ją do ręki myślę intensywnie nad jakąś dotyczącą mnie sprawą, o czymś co mnie nurtuje, trapi. Potem otwieram na chybił-trafił i voila, zawsze znajduję odpowiedź lub chociaż wskazówkę na stronie, na którą trafię. Fascynujące :girlP:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

sobota, 26 mar 2011, 19:35
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona