Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 18 gru 2017, 14:53

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
trochę z mojego życia choć to nie mój tekst 
Autor Wiadomość

Post trochę z mojego życia choć to nie mój tekst
Z cyklu "życiowe tematy" proponuję refleksję na niedzielę:

Ile/ilu z was jest lub zna związki, gdzie jedno lub dwoje partnerów nie znalazło ani nie spotkało tej odpowiedniej drugiej połówki i postanowili po prostu "spróbować", "dotrzeć się", "zobaczyć w jakim kierunku rozwinie się związek" na zasadzie: nie mam nikogo, wszyscy dają mi do zrozumienia że już czas na męża/żonę/partnera, dzieci, wszystkie koleżanki/koledzy już poleciały, czuję presję, zegar biologiczny tyka.. no w sumie jest tak jakiś - nazwijmy go X lub Y - z którym mogę pójść na piwo, na zakupy, do kina, czasem na wesele jak nie mam z kim, czasem spotykamy się dla seksu, ale generalnie nic nas nie łączy, denerwuje mnie, nie mamy specjalnie o czym gadać, fizycznie też niezbyt mi odpowiada, denerwuje trochę zachowaniem, ale z drugiej strony jak mam zostać sama to może by tak się związać? Czasem o decyzji wyrokuje też wpadka (bo co ludzie i rodzina powiedzą), lub względy materialne (bo on/ona ma kasę, a ja tego potrzebuję). :
Czyli chodzi o związki "zapchaj dziury", "z braku laku...".

Ile z was w takich utkwiło? Ile takich znacie? Bo ja osobiście widzę takich pełno na każdym kroku. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, spostrzeżeniami.

Nie piszcie pod swoimi niebieskimi nickami, bo jak jesteście anonimowe, to chociaż jesteście szczere, nikogo nie udajecie i wtedy dyskusja/temat ma jakąś wartość dla innych.

piątek, 26 sie 2016, 17:38
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]